Home > Programma

Programma Zaterdag

 

Zaterdag 20 oktober

Kantinedienst

 

09.30 - 11.45

Ouder van Luca Ramakers

 

 

 

Clubdienst

 

09.30 - 11.45

Sjaak Ros

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijder

Vrone MO13-1

-

ALC MO13-1

09.00

08.00

 

 bijzonderheid BEKER

ALC JO11-1

-

Strandvogels JO11-1

10.15

09.45

 

Sjaak Ros     bijzonderheid BEKER

ALC JO10-1

-

VRIJ

 

 

 

 

ST Schagen/SRC JO8-7

-

ALC JO8-1

09.00

         08.00

 

 

Kabouters

-

VRIJ

 

 

 

 

 

Zaterdag 27 oktober

Kantinedienst

 

09.15 – 11.45

Ouder van Valentijn Jurgens

 

 

 

Clubdienst

 

09.15 – 11.45

Hans Buis

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

Victoria O MO13-1

-

ALC MO13-1

11.00

10.00

 

 

Kwiek 78 JO11-2

-

ALC JO11-1

09.00

08.00

 

 

ALC JO10-1

-

De Blokkers JO10-4

10.00

09.30

 

Jim Mettes

ALC JO8-1

-

VZV JO8-1

10.15

         09.45

 

 

Kabouters

-

Spelen bij SEW

10.00

09.15

 

 

 

Zaterdag 3 november

Kantinedienst

 

09.15 – 11.45

Ouder van Fenna Vonk en mevrouw Teka

 

 

 

Clubdienst

 

09.15 – 11.45

Patrick Goedhart

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

ALC MO13-1

-

Always Forward MO13-3

10.00

09.30

 

Kevin Dekker

ALC JO11-1

-

DESS JO11-1

10.15

09.45

 

Dirk-Jan Koorn

FC Medemblik JO10-2

-

ALC JO10-1

   09.00

       08.00

 

 

DTS JO8-2

-

ALC JO8-1

10.30

         09.30

 

 

Kabouters

-

Spelen bij ALC

10.00

09.30

 

 

 

Zaterdag 10 november

Kantinedienst

 

09.15 – 11.45

Ouder van Isa de Hoon

 

 

 

Clubdienst

 

09.15 – 11.45

Patrick Goedhart

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

ALC MO13-1

-

RKEDO MO13-2

10.00

09.30

 

Patrick Goedhart

West Frisia JO11-3

-

ALC JO11-1

10.00

09.00

 

 

Always Forward JO10-5

-

ALC JO10-1

11.00

10.00

 

 

ALC JO8-1

-

VRIJ

 

    

 

 

Kabouters

-