Home > Programma

Programma Zondag

 

Zondag 21 oktober (inhaalweekend)

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

vrij

 

 

 

ALC 2

-

vrij

     

ALC VR 1

-

vrij

   

 

TSV/ALC 35+ 1

-

vrij

   

 

ALC JO19 1

-

vrij

     

ALC JO17 1

 

vrij

 

 

 

 

Zondag 28 oktober

 

Kantinedienst 1:

9:00- 13:30 Frank Blaauwbroek en Jort Schipper ipv Renzo Teka (Eerst genoemde graag zaterdag tussen 18:00 en 20:00 uur geldkistje ophalen aub)

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

Sport.Andijk 1

-

ALC 1

14:00

 

 

ALw.Forward 4

-

ALC 2

12:00 

10:45

 

de Blokkers VR 3

-

ALC VR 1

14:00

13:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

vrij

   

 

ALC JO19 1

-

Woudia JO19 2

11:35

11:00

M. de Boer

ALC JO17 1

-

Victoria O. JO17 3

10:00

09:30

H. Buis

 

Zondag 4 november

 

 

Kantinedienst 1: 9:00-13:00 TSV/ALC 35+1 ( Eerst genoemde haalt zaterdag het geldkistje op tussen 18:00-19:00)

Kantinedienst 2: 13:00-19:00 Arjen Buis en Frenck Zander en (Mandy Appelman tot 15:15)

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

Graftdijk 1

14:00

 

 

ALC 2

-

HSV Sport 3

12:00

11:00

M. Kok

ALC VR 1

-

HSV Sport VR 1

15:45

15:15

H. Buis

TSV/ALC 35+ 1

-

WSW 35+ 1

10:00

09:30

R. Bontekoning

VVW JO19 2

-

ALC JO19 1 

12:00

11:00

Just. Dam,Schipper,de Saegher

Succes JO17 2

-

ALC JO17 1 

13:00

12:00

Haijema,Zander,Francis

 

Zondag 11 november

Kantinedienst 1 :9:00-13:30 Martijn De Groot en Luuc Hauwert  ( Eerst genoemde haalt zaterdag het geldkistje op tussen 18:00 en 19:00 uur )

Kantinedienst 2 : n.v.t

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

AGSV 1

-

ALC 1

14:00

 

 

De Valken 3

-

ALC 2

13:00

11:45

 

Westfrisia 35+ 1

-

TSV/ALC 35+ 1

10:00

09:00

 

RKEDO VR 2

-

ALC VR 1

11:30

10:30

 

ALC JO19 1

-

Sport.Andijk JO19 1

11:35

11:00

M. Kok

ALC JO 17 1

 

VZV JO17 1

10:00

09:30

R. Bontekoning

 

Zondag 18 november

Kantinedienst 1 :9:00-13:00 uur TSV/ALC 35 +1 ( Eerst genoemde haalt zaterdag het geldkistje op tussen 18:00-19:00 uur )

Kantinedienst 2 : 13:00 - 19:00  Casper Smit en Jim Feld en Minoesche de vries ( tot 15:15)

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

St.Adelbert 1

14:00

 

 

ALC 2

-

De Valken 4

12:00

11:30

M. Kok

TSV/ALC 35+ 1

-

De Blokkers 35+ 1

10:00

09:30

R. Bontekoning

ALC VR 1

-

Hauwert VR 1

15:45

15:15

H. Buis

ASV’55 JO19 1

-

ALC JO19 1

14:00

13:00

Oudejans,Koorn,Zander

Grasshoppers JO17 3

-

ALC JO17 1

12:00

11:00

Tym.Dam, de Boer, Schipper

 

Zondag 25 november

Kantinedienst 1 :9:00 -13:30 TSV/ALC +35 ( Eerst genoemde haalt zaterdag geldkistje op tussen 18:00-19:00 uur)

Kantinedienst 2 : n.v.t

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

Zwaagdijk 1

-

ALC 1

14:00

 

 

Zwaagdijk 2

-

ALC 2

11:00

10:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

MOC 35+ 1

10:00

09:30

R.Bontekoning

SEW VR 1

-

ALC VR 1

12:00

11:00

 

ALC JO19 1

-

vrij

     

ALC JO17 1

-

Apollo’68 JO17 1

11:45

11:15

H. Buis

 

Zondag 2 december

Kantinedienst 1 :10:30-13:00 Dave Zutt ( Eerst genoemde haalt zaterdag het geldkistje op tussen 18:00-19:00 uur)

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

Berkhout 1

-

ALC 1

14:00

 

 

Hauwert 2

-

ALC 2

11:45

10:45

 

Alw.Forward 35+ 1

-

TSV/ALC 35+ 1

10:00

09:00

 

Spirit’30 VR 1

-

ALC VR 1

12:00

11:00

 

ALC JO19 1

-

Alw. Forward JO19 2

11:30

11:00

H. Buis

VVS’46 JO17 2

-

ALC JO17 1

10:00

09:00