• 10 april 2022 ALC winnaar 2e periode van klasse 5A! 28 november 2021 Sander Lorie scoort 10 keer in de wedstrijd ALC 1 – Kaagvogels (12-1)! ALC JO11 kampioen!
    21 mei 2022
    ALC 1 promoveert naar de 4e klasse! 12 juni 2022
  • ALC MO17-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuhr, RaymondOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ST ALC/DWB MO17-1 (523 Meiden Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KSV MO17-11717001221011251
    2RKEDO MO17-118160282196348
    3VVS 46 MO17-118111648282034
    4HBC MO17-11871104857-922
    5AFC MO17-11871103057-2722
    6Dynamo MO17-1186393581-4621
    7Grasshoppers MO17-11761103754-1719
    8ST ALC/DWB MO17-1184592256-3417
    9WV-HEDW MO17-11632112249-2711
    10DRC MO17-11832131247-3511
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boelhouwers, JuliaTeamspeler
    Dam, BeauTeamspeler
    Haijema, DemiTeamspeler
    Koning, EllenTeamspeler
    Langedijk, AnoukTeamspeler
    Robelus, ReneeTeamspeler
    Verlaat, JoyTeamspeler
    Vonk, FennaTeamspeler
    Webster, LieveTeamspeler
    Webster, MijntjeTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ST ALC/DWB MO17-1

    523 Meiden Onder 17 (najaarsreeks)

    1,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,94

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd