• 10 april 2022 ALC winnaar 2e periode van klasse 5A! 28 november 2021 Sander Lorie scoort 10 keer in de wedstrijd ALC 1 – Kaagvogels (12-1)! ALC JO11 kampioen!
    21 mei 2022
    ALC 1 promoveert naar de 4e klasse! 12 juni 2022 25 september 2022 ALC – DWB
  • Berkhout 1 - ALC 1

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamBerkhout 1
    AccommodatienaamSportpark De Wenken- Berkhout
    AdresKerkebuurt 177
    Plaats1647ME BERKHOUT
    Telefoonnummer0229-553167
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer2
    Uitteam-kleedkamer1
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    D. (Dave) SmalAssistent-scheidsrechter
    Y. (Youssouf) WardouganScheidsrechter
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Berkhout 1 - ALC 113 nov. 20051 - 3
    ALC 1 - Berkhout 123 apr. 20063 - 0
    Berkhout 1 - ALC 121 mei 20060 - 2
    Berkhout 1 - ALC 12 nov. 20142 - 0
    ALC 1 - Berkhout 122 mrt. 20150 - 2
    ALC 1 - Berkhout 111 okt. 20152 - 1
    Berkhout 1 - ALC 16 mrt. 20164 - 1
    Berkhout 1 - ALC 12 dec. 20184 - 2
    ALC 1 - Berkhout 17 apr. 20191 - 3
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamBerkhout 1ALC 1
    Thuis gewonnen10192
    Uit gewonnen6667
    % gewonnen38%35%
    % thuis gewonnen46%41%
    % uit gewonnen30%30%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Baas, NickTeamspeler
    Beurs, Xander deTeamspeler
    Blaauwbroek, FrankTeamspeler
    Boom, StijnTeamspeler
    Elsas, Costa vanTeamspeler
    Elsas, Luca vanTeamspeler
    Groot, Martijn deTeamspeler
    Jak, YannickTeamspeler
    Kool, MichielTeamspeler
    Lorié, SanderTeamspeler
    Meijners, JimfreyTeamspeler
    Overboom, JaapTeamspeler
    Ros, ArcoTeamspeler
    Ros, SjaakOverige stafTeammanager
    Ros, SjaakTeamspeler
    Saarloos, Sammy vanTeamspeler
    Schipper, TimoTeamspeler
    Schreuder, NikolaiTechnische stafTrainer/coach
    Terband, JorisTeamspeler
    Tuil, XanderTeamspeler
    Vijn, DaanTeamspeler
    Wit, Bas deTeamspeler
    Wit, JeroenTeamspeler
    Zander, GinoTeamspeler
    Zutt, DaveTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Bishesar, RajeshTechnische stafTrainer/coach
    Brink, Egbert van denOverige stafTeammanager
    Feld, YelmarTeamspeler
    Feld, YorickTeamspeler
    Haas, Bart deTeamspeler
    Hooft, JacquesMedische staf
    Kempe, MarcoTeamspeler
    Knol, Jan DouweTeamspeler
    Lentjes, IvoTeamspeler
    Piet, JoshuaTeamspeler
    Simic, LarsTeamspeler
    Smal, DaveTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Veld, MickTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.