• 10 april 2022 ALC winnaar 2e periode van klasse 5A! 28 november 2021 Sander Lorie scoort 10 keer in de wedstrijd ALC 1 – Kaagvogels (12-1)! ALC JO11 kampioen!
    21 mei 2022
    ALC 1 promoveert naar de 4e klasse! 12 juni 2022
  • ALC 1 - DWB 1

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamALC 1
    AccommodatienaamSportpark ALC
    AdresPlantsoenstraat 24 C
    Plaats1657EB ABBEKERK
    Telefoonnummer0229-581270
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer6
    Thuisteam-kleedkamer12
    Uitteam-kleedkamer11
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter
    N. (Nino) LantinkScheidsrechter
    D (Don) FeldAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    ALC 1 - DWB 130 okt. 20055 - 3
    DWB 1 - ALC 119 mrt. 20061 - 2
    DWB 1 - ALC 116 aug. 20075 - 5
    DWB 1 - ALC 11 sep. 20092 - 5
    ALC 1 - DWB 115 sep. 20132 - 2
    DWB 1 - ALC 12 feb. 20142 - 2
    DWB 1 - ALC 16 sep. 20150 - 5
    ALC 1 - DWB 11 mei 20161 - 2
    DWB 1 - ALC 127 nov. 20162 - 4
    ALC 1 - DWB 129 apr. 20172 - 1
    ALC 1 - DWB 125 sep. 20220 - 2
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamALC 1DWB 1
    Thuis gewonnen9196
    Uit gewonnen6571
    % gewonnen35%38%
    % thuis gewonnen41%44%
    % uit gewonnen29%32%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Breedijk, ArieTeamspeler
    Gracht, Jelle van derTeamspeler
    Groot, JelleTeamspeler
    Langedijk, BarrieTeamspeler
    Langedijk, JeffreyTeamspeler
    Langedijk, RutgerTeamspeler
    Neefjes, GuusTeamspeler
    Schilder, ReinTeamspeler
    Scholten, RemcoTeamspeler
    Schouten, MarcoOverige staf
    Stroomer, ChielTeamspeler
    Stroomer, NickTeamspelerMiddenvelder
    Veld, Dylan op hetTeamspeler
    Veld, Dylan op hetOverige stafTeammanager
    Veld, Norman op 'tTeamspeler
    Windhorst, CharlieTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Beurs, Xander deTeamspeler
    Blaauwbroek, FrankTeamspeler
    Boom, StijnTeamspeler
    Elsas, Costa vanTeamspeler
    Elsas, Luca vanTeamspeler
    Groot, Martijn deTeamspeler
    Jak, YannickTeamspeler
    Kool, MichielTeamspeler
    Lorié, SanderTeamspeler
    Meijners, JimfreyTeamspeler
    Overboom, JaapTeamspeler
    Ros, ArcoTeamspeler
    Ros, SjaakOverige stafTeammanager
    Ros, SjaakTeamspeler
    Saarloos, Sammy vanTeamspeler
    Schipper, TimoTeamspeler
    Schreuder, NikolaiTechnische stafTrainer/coach
    Terband, JorisTeamspeler
    Tuil, XanderTeamspeler
    Vijn, DaanTeamspeler
    Wit, Bas deTeamspeler
    Wit, JeroenTeamspeler
    Zander, GinoTeamspeler
    Zutt, DaveTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.