• 10 april 2022 ALC winnaar 2e periode van klasse 5A! 28 november 2021 Sander Lorie scoort 10 keer in de wedstrijd ALC 1 – Kaagvogels (12-1)! ALC JO11 kampioen!
    21 mei 2022
    ALC 1 promoveert naar de 4e klasse! 12 juni 2022 25 september 2022 ALC – DWB
  • ALC 1 - George st 1

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamALC 1
    AccommodatienaamSportpark ALC
    AdresPlantsoenstraat 24 C
    Plaats1657EB ABBEKERK
    Telefoonnummer0229-581270
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer6
    Thuisteam-kleedkamer10
    Uitteam-kleedkamer9
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    H.A.J. (Henk) BorstScheidsrechter
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter
    A (Adrie) KunstAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    George st 1 - ALC 12 okt. 20051 - 1
    ALC 1 - George st 15 feb. 20062 - 1
    ALC 1 - George st 113 nov. 20222 - 0
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamALC 1George st 1
    Thuis gewonnen92102
    Uit gewonnen6770
    % gewonnen35%39%
    % thuis gewonnen41%45%
    % uit gewonnen30%33%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Blaauw, SanderTeamspeler
    Dignum, JariTeamspeler
    Dignum, JariOverige stafTeammanager
    Groot, PeterTeamspeler
    Hoebe, LarsTeamspeler
    Klaver, PascalOverige stafTeammanager
    Kunst, RoyTeamspeler
    Laan, DaveOverige stafTeammanager
    Laan, DaveTeamspeler
    Roozendal, JurgenTechnische stafTrainer/coach
    Smits, JobTeamspeler
    Steen, RickTeamspeler
    Veeken, TimOverige stafTeammanager
    Wit, Dennis deTeamspeler
    Zijl, Milan vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Baas, NickTeamspeler
    Beurs, Xander deTeamspeler
    Blaauwbroek, FrankTeamspeler
    Boom, StijnTeamspeler
    Elsas, Costa vanTeamspeler
    Elsas, Luca vanTeamspeler
    Groot, Martijn deTeamspeler
    Jak, YannickTeamspeler
    Kool, MichielTeamspeler
    Lorié, SanderTeamspeler
    Meijners, JimfreyTeamspeler
    Overboom, JaapTeamspeler
    Ros, ArcoTeamspeler
    Ros, SjaakOverige stafTeammanager
    Ros, SjaakTeamspeler
    Saarloos, Sammy vanTeamspeler
    Schipper, TimoTeamspeler
    Schreuder, NikolaiTechnische stafTrainer/coach
    Terband, JorisTeamspeler
    Tuil, XanderTeamspeler
    Vijn, DaanTeamspeler
    Wit, Bas deTeamspeler
    Wit, JeroenTeamspeler
    Zander, GinoTeamspeler
    Zutt, DaveTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.