• 10 april 2022 ALC winnaar 2e periode van klasse 5A! 28 november 2021 Sander Lorie scoort 10 keer in de wedstrijd ALC 1 – Kaagvogels (12-1)! ALC JO11 kampioen!
    21 mei 2022
    ALC 1 promoveert naar de 4e klasse! 12 juni 2022
  • Kleine Sluis 3 - ALC 2

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamKleine Sluis 3
    AccommodatienaamSportpark Kleine Sluis
    AdresSportpark Kleine Sluis 3
    Plaats1761LP ANNA PAULOWNA
    Telefoonnummer0223-531457
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer1 - West 1
    Uitteam-kleedkamer3 - West 3
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    E. (Erwin) SpijkersScheidsrechter
    M. (Mario) BizotAssistent-scheidsrechter
    J (Joost) WaiboerAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Kleine Sluis 3 - ALC 225 nov. 20121 - 2
    Kleine Sluis 3 - ALC 220 sep. 20223 - 1
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamKleine Sluis 3ALC 2
    Thuis gewonnen5283
    Uit gewonnen2665
    % gewonnen40%39%
    % thuis gewonnen50%45%
    % uit gewonnen27%33%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Beurs, Xander deTeamspeler
    Blaauwbroek, FrankTeamspeler
    Bontekoning, RobinTeamspeler
    Brands, RinusTeamspeler
    Elsas, Costa vanTeamspeler
    Elsas, Luca vanTeamspeler
    Elsas, Sisko vanTeamspeler
    Groot, Martijn deTeamspeler
    Hoon, Tim deTeamspeler
    Hubers, RickTeamspelerVerdediger
    Huijberts, MikeTeamspeler
    Jak, YannickTeamspeler
    Kasten, PascalOverige stafTeammanager
    Kool, MichielTeamspeler
    Lorié, SanderTeamspeler
    Meijners, JimfreyTeamspeler
    Meijners, NickTeamspeler
    Overboom, JaapTeamspelerDoelverdediger
    Rietkerk, TimTeamspeler
    Ros, ArcoTeamspeler
    Ruiter, BartTeamspelerVerdediger
    Saarloos, Sammy vanTeamspeler
    Schipper, TimoTeamspeler
    Schoonevelt, Bart vanTeamspeler
    Smit, CasperTeamspeler
    Terband, JorisTeamspelerMiddenvelder
    Tuil, XanderTeamspeler
    Vijn, DaanTeamspeler
    Vries, Ramon deTeamspeler
    Wit, Bas deTeamspeler
    Wit, JeroenTeamspeler
    Zutt, DaveTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Alkemade, PaulTeamspeler
    Bierhaalder, SanderTeamspeler
    Bos, SelcoTeamspeler
    Coenen, KristofTeamspeler
    Egerschot, Jeroen vanTeamspeler
    Essen, Thomas vanTeamspeler
    Hansen, DannyTeamspeler
    Jansen, MitchelTeamspeler
    Lubbers, BramTeamspeler
    Meertens, BennieTeamspeler
    Rezelman, GregorTeamspeler
    Schenk, FeikoTeamspeler
    Schenk, GerardTeamspeler
    Schenk, GerardOverige stafTeammanager
    Tediek, RobertTeamspeler
    Tuin, EricTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.