• 28 november 2021 Sander Lorie scoort 10 keer in de wedstrijd ALC 1 – Kaagvogels (12-1)! ALC JO11 kampioen!
    21 mei 2022
    ALC 1 promoveert naar de 4e klasse! 12 juni 2022 25 september 2022 ALC – DWB 21 mei 2023 ALC seizoen 2023-2024 ook 4e klasser! 17 juni 2023 ALC Legends – Lucky Ajax 17 juni 2023 ALC Legends – Lucky Ajax
  • ALC 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blaauwbroek, FrankOverige stafTeammanager
    Schreuder, NikolaiTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 14:00ALC 1 - Strandvogels 1Sportpark ALC
    28 apr. 14:00Valken de 1 - ALC 1Sportpark De Valken
    5 mei. 14:00Ilpendam 1 - ALC 1Sportpark Ilpendam
    12 mei. 14:00ALC 1 - KGB 1Sportpark ALC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Ilpendam 1 - ALC 11 - 1
    7 apr.ALC 1 - Kwiek 78 12 - 0
  • Poulestanden ALC 1 ( 4e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1George st 119116237122539
    2Valken de 120116352292339
    3SV Rood-Wit Zaanstad 120114547212637
    4Rijp (de) 119810150222834
    5Zaandijk 11994649272231
    6Strandvogels 1199374034630
    7ALC 1196942323027
    8Dynamo 1187563231126
    9Kwiek 78 1196853126526
    10Ilpendam 1186482934-522
    11MOC 11952122951-2217
    12KGB 12013161558-436
    13Hauwert 65 1191216773-665

    Poulestanden ALC 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 4 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geel Zwart 30 1321010377
    2ALC 132108267
    3Nieuw West United SV 131028713
    4Callantsoog 13003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, NickTeamspeler
    Beurs, Xander deTeamspeler
    Bizot, MarioTeamspeler
    Blaauwbroek, FrankTeamspeler
    Boom, StijnTeamspeler
    Dam, JeroenTeamspeler
    Dam, SanderTeamspeler
    Elsas, Costa vanTeamspeler
    Elsas, Luca vanTeamspeler
    Groot, Martijn deTeamspeler
    Jak, YannickTeamspeler
    Kool, MichielTeamspeler
    Koorn, Dirk-JanTeamspeler
    Koorn, TeunTeamspeler
    Lorié, SanderTeamspeler
    Meijners, JimfreyTeamspeler
    Overboom, JaapTeamspeler
    Ros, ArcoTeamspeler
    Ros, SjaakTeamspeler
    Schipper, TimoTeamspeler
    Tuil, XanderTeamspeler
    Vijn, DaanTeamspeler
    Wit, JeroenTeamspeler
    Zander, GinoTeamspeler
    Zutt, DaveTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ALC 1

    VS

    Strandvogels 1

    21 april 202414:00 uur
    Sportpark ALC veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ALC 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,42

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd